Kvalitní čelovka se hodí na sport i různé outdoorové aktivity

Neradi sedíte doma, milujete akci a rádi vyrážíte na výlety. Potom ale dobře víte, že kvalitní vybavení je základem úspěchu. Mlha, šero, ale i dešťové kapky, to jsou běžní společníci výprav do přírody, musí se s nimi počítat, i když je nemáme příliš v oblibě. Jindy si chceme jen na něco posvítit, ať už doma, na zahradě nebo v dílně. A bylo by určitě výhodnější mít obě ruce volné, že? Čelová svítilna to ovšem snadno umožní. Stačí si ji upevnit na hlavě, je uzpůsobena na celodenní nošení. Jinak řečeno, nabízí lehkost a nebudete ji prakticky vůbec cítit.

čelovka

Vodotěsná a s dlouhou výdrží

Hodí se do terénu už proto, že nabídne vodotěsné krytí IPX6. Znamená to, že dešťové kapky nejsou na překážku a využít ji můžete snadno i v otevřeném terénu. Při pěší procházce, na cyklovýletu nebo například i během víkendu na rybách! Kvalitní čelovka umožní několik různých světelných režimů. Uzpůsobit si ji proto můžete v závislosti na situaci. Potřebujete dlouhý dosvit, ideálně v řádu desítek metrů? Nebo je vaší prioritou spíše výdrž, aby baterie zvládla stabilně svítit celou noc? Můžete dát prostor i zlaté střední cestě. Výhodou je velmi rychlé nabíjení, hotovo bude ještě dříve než za dvě a půl hodiny. Kapacita baterie je přitom nadstandardní.

baterky do čelovky

Rozměry jsou praktické na cesty

Vhodná nejen pro rybáře a kutily, ale i nadšené cestovatele. Vejde se do každého batohu, nebude zabírat prakticky žádné místo. Pokud si potřebujete trochu posvítit, přijde tento společník hned ke slovu. A ruku na srdce, takových chvil se najde v životě opravdu hodně, že? Obdarujte své blízké nebo si připravte společníka na delší cesty do přírody. Svítilna se nikdy neztratí, a to i kdybyste si šli jen na malou chvíli zaběhat do parku. Zajímavé modely jsou k dispozici na cel-tec.cz!