My na přírodu myslíme


Společnost Schoeller Allibert je světově uznávaný výrobce transportního a skladovacího sortimentu. Tržby dosahovaly v roce 2020 přes 330 miliónů Euro. Počty našich zaměstnanců se pohybují okolo 1800 lidí, kteří pracují ve dvanácti výrobních závodech a padesáti pobočkách po celém světě. Péče o zaměstnance patří mezi naše priority a více než šedesátiletá tradice s minimální fluktuací napovídá, že to děláme dobře. Významným prvkem naší filozofie je přispívat k celosvětové ochraně životního prostředí, nejen ve výrobním procesu, ale i v celkové koncepci námi vyráběných produktů a v možnostech, například pronájmu našich výrobků, které nevedou k nutnosti nákupu našich produktů, což sice jde proti podstatě našeho podnikání, ale jsou hodnoty, které jsou mimo rámce běžného účetnictví, a my k těmto hodnotám přihlížíme a jsou skutečnosti, které jde sice proti našemu byznys plánu, ale jsou v souladu s naší filozofií.

euro palety

Pokud se chceme zmínit o našich výrobcích, můžeme je rozdělit do dvou kategorií, a to kontejnery a přepravky.Kontejnery dále členíme dle způsobu výroby, například rotomoldingové, neboli rotačně tvářené plasty, vyrábíme i pevné paletové kontejnery, euro palety i v provedení EURO, lbc kontejnery pro kapaliny, tyto kontejnery, pro paletizované zboží nabízíme i jako skládací a k jejich nesporným výhodám patří nenáročnost na skladování v období, kdy nutnost jejich využití není aktuální. Samozřejmostí je i výroba a následná nabídka k prodeji příslušenství k našim produktům.

palety eruo

Druhou zmiňovanou kategorií jsou přepravky a pro přehlednost je můžeme ještě rozdělit na přepravky stohovatelné, stohovatelné zasouvací, kbelíky, nestable, vozíky, skládací a nápojové. Nedílnou součástí naší nabídky je také možnost pronájmu našich produktů, které zákazníkovi umožňuje podstatnou úsporu jeho cash flow, možnost pružně reagovat na změny potřeb v sortimentu skladovacích a transportních produktů. Rádi bychom zdůraznili, že všechny naše výrobky jsou plně recyklovatelné a již při návrzích nových produktů, má významné hledisko v přípravě výroby ekologie a ohled na dopad pro životní prostředí. Rádi bychom vás pozvali na naše webové stránky, kde naleznete naši kompletní nabídku a informace.

Budeme se těšit.