Postav se na vlastní nohy a žíj


Když si člověk vydělává, je to strašně fajn, protože když si člověk prostě něco vydělá, tak si můžete hledat co si koupíte, nemusíte na nikoho spoléhat, a prostě můžete spoléhat hlavně sami na sebe. Protože když si prostě vyděláte, můžete si nakoupit oblečení, platit pronájem a cokoliv. Ale co takoví lidé, když prostě příjem nemají, a je to takové těžké. Samozřejmě každý člověk musí být schopný se vždycky zamyslet nad tím, co v životě chce dokázat a co chce dělat, protože každý člověk má život ve svých rukou a je prostě jen na něm, jak a co prostě je pro něho výhodné a co není.

Peníze

A co chce v životě hlavně dokázat, protože pokud budeme jenom tak sedět a nic nevydělávat a nemít ani korunu, tak opravdu se z toho jednou zblázníme. Protože opravdu je potřeba, aby člověk měl nějaký příjem a mohl fungovat, protože člověk bez příjmu je úplně odepsaný a musí spoléhat na někoho, kdo mu prostě pomůže. Třeba spoléhat na svoji rodinu, příbuzné, protože sám to prostě člověk nezvládne. Když si člověk nevydělává Hypoteka-bez-registru, tak opravdu musí spoléhat na ty druhé lidi, sám nemůže prostě vůbec nic. Musí čekat, až mu prostě někdo dá nějakou korunu. A to je opravdu velice smutné.

Peníze

Protože opravdu vždycky je lepší, když si ten člověk prostě vydělá peníze sám, než aby na někoho spoléhal. Člověk, který musí na někoho spoléhat, je na tom člověku závislý, a to je opravdu špatně. Vždycky je potřeba se postavit na vlastní nohy a tím, že si prostě ten člověk najde zaměstnání, protože bez zaměstnání nemůžeme fungovat. I kdyby ten člověk si našel nějakou brigádu, tak pořád je to lepší, než kdyby byl úplně bez peněz, takže rozhodně vždycky na prvním místě je potřeba brigáda nebo zaměstnání, tím budete mít svůj příjem a nemusíte spoléhat na druhé lidi. I přesto, že je fajn, že vám kdokoliv pomůže a dává nějaké finance, tak vždycky je lepší se postavit opravdu na vlastní nohy a jednat sám za sebe než spoléhat na druhé. To je tím nejlepším, co člověk pro sebe může udělat, a hlavně, aby se postaral sám o sebe.