Spolehlivý světelný zdroj pro exteriér

Řekněte sami, že se cítíte lépe a bezpečněji v dobře osvětleném prostoru než, kdybyste měli tápat tmou? To snad platí pro každého. Nejen v interiérech se chceme cítit bezpečně, ale také na parkovištích, při vycházení z budov a podobně. K dokonalému nasvícení každého venkovního koutu Vám poslouží kvalitní a spolehlivé světelné zdroje z naší opravdu široké nabídky. Stačí si jen správně vybrat.

bronzové světlo

Metalhalogenidová výbojka nebo také sodíková, což je její více známý používaný název, je tím nejvíce využívaným exteriérovým světelným zdrojem dnešní moderní doby a není se vůbec čemu divit, protože jde bezpochyby o neúčinnější světelný zdroj, který najdete na našem ale i světovém trhu. My pro Vás máme tento světelný zdroj připravený v naší nabídce od předních světových výrobců, jejichž produkty se pyšní opravdu vysokou kvalitou a spolehlivostí a to ve velkém výběru typů, druhů, wattáží a patic.

Pro osvícení exteriéru byly po dlouhá léta využívány rtuťové výbojky, ale v dnešní době už je nahrazují sodíkové neboli metalhalogenidové výbojky, které jsou mnohem výkonnější a úspornější. Nesmíte se nechat odradit jejich vyšší pořizovací cenou, protože investice do tohoto světelného zdroje se Vám několikanásobně vrátí a to díky jejich úspornosti a hlavně dlouhé životnosti.

Kromě těchto dvou velkých výhod je také obrovskou výhodou tohoto světelného zdroje, že dokáže dosáhnout maximálního měrného výkonu, čímž se stává nejúčinnějším světelným zdrojem vůbec a jeho viditelnost je dokonalá v tom nejhorším počasí.

buclatá žárovka

Metalhalogenidové výbojky naleznete v naší obrovské nabídce světelných zdrojů a je potřeba si vybrat tu pravou. Každý světelný zdroj má své specifikace. Každý má jinou patici neboli závit, jinou wattáž a další parametry, které jsou rozhodující proto, jestli je tento světelný zdroj vhodný právě pro Vaše svítidlo a pro dané účely. Proto vybírejte dobře, a pokud si nevíte rady s výběrem, obraťte se na nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup