Brigády v Olomouci

Dneska mám pro vás další nabídky brigád, takže pokud ještě nějakou brigádu hledáte, jste z Olomouce a stále se vám ji nedaří najít, tato nabídka by vás mohla zaujmout, mám pro vás nabídky brigád Olomouc https://www.hitprace.cz/brigady/olomouc/.

První brigáda: Hlídání dětí

Mzda na hodinu: 140 korun (za přesčasy kromě fixní mzdy i možné prémie, vše je o domluvě, tak se nebojte napsat)

čtení smlouvy

Pokud patříte mezi ty typy lidí, kteří milují děti, pak asi bude pro vás tahle brigáda ta pravá. Z důvodu pracovní vytíženosti do domácnosti hledáme někoho, kdo by se byl schopný 4x týdně v rozsahu pěti hodin postarat o mé děti: o dceru Klárku (6 let), syna Tobiáše (2 roky) a dceru Lenku (1 rok). Požadujeme předchozí zkušenosti a praxi s prací s dětmi, protože je to velmi důležité, jelikož děti nesvěříme jen tak někomu. Pokud bydlíte dál od našeho bydliště, je možnost vás každý den, kdy u nás budete pracovat, svézt naším osobním autem zpět k vám domů.

Prosíme, hlaste se opravdu jen ti, co máte zkušenosti s dětmi a máte vážný zájem o tuto brigádu. Odepíšeme všem vážným zájemcům o tuto brigádu co nejdříve. Děkujeme.

Vhodné pro: studenty/studentky, maminky na mateřské dovolené

Druhá brigáda: Práce na zahradě a v ovocných sadech (vytrhávání plevele, okopávání stromů, zalévání kytek, sběr plodů)

Mzda na hodinu: 125 korun

růžové prasátko

Na naši velkou zahradu a do ovocných sadů hledáme někoho, kdo by nám pomohl s pracemi, jako je vytrhávat plevel, okopávat stromy, zalévat stromy a květiny a vysazovat nové květiny a stromy, popřípadě pomohl poté se sběrem plodů.

K této práci nejsou potřeba žádné zkušenosti ani vzdělání – vše vás rádi naučíme, podmínkou je však pouze čistý trestní rejstřík, vstřícné jednání a chuť pracovat.

Zájemce poprosím o zaslání motivačního dopisu – tedy proč byste tuto práci chtěli vykonávat a proč bychom měli zvolit právě vás.

Vhodné pro: seniory, studenty, maminky na mateřské dovolené

Posted in Www