Moderní ubytování v Mikulově


Rádi byste někam vyrazili na prodloužený víkend? Chcete si odpočinout od každodenního stereotypu a nechat se zase jednou obskakovat hotelovým personálem? Hledáte krásný moderní hotel, který by splňoval všechny vaše požadavky na relax, pokojové vybavení, vybavení hotelu a restauraci přímo v hotelu. není nad skvělé jídlo přímo na místě, abyste za ním nemuseli cestovat. Máme pro vás jedinečnou nabídku skvělého ubytování v kouzelné vinařské krajině. Milovníci vína a dobrého jídla budou v sedmém nebi. Ubytování v Mikulově vám nabízí mnoho. Je to jedinečné místo na památky a pohádkovou krajinu, ale i skvělí odpočinek a relax v našem wellness centru. Na své si přijdou milovníci turistiky i cyklistiky. Na Jižní Moravě jsou krásná místa spojená cyklotrasy, které vedou i přes zahraničí.

jižní morava

Hotel nabízí krásné moderní ubytování ve třech typech pokojů. Standard, Deluxe a Rodinné pokoje. Všechny pokoje Mikulov.Galant
jsou vybaveny župany na pohodlný přechod do našeho wellness centra. Aby jste měli kvalitní a ničím nerušený spánek do všech pokojů byli dány speciální ergonomické matrace. myslely jsme i na alergiky a polštáře mají antialergickou úpravu. Všechny pokoje mají krásný výhled na dominanty Mikulova nebo kouzelné vinice. Ve všech pokojích se připojíte na Wi-Fi. Mazlíčci jsou u nás vítáni a rádi vám pro ně přichystáme pelíšek. Stačí nás jen informovat, že sebou budete mít čtyřnohého kamaráda.

pes

  • Standardní pokoje jsou pro nenáročné hosty. Pokoje jsou vybaveny televizí, minibarem, trezorem na cenné věci a vysoušečem vlasů. Pokoje mají samostatnou toaletu a koupelnu se sprchovým koutem.

  • Deluxe pokoje jsou společně s Rodinnými pokoji prostorově komfortnější. Rodinné pokoje mají samostatnou ložnici a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Vhodné pro skupinu kamarádů nebo větší rodinu. Vybavenost pokojů je podobná jako u standardních pokojů.

Neváhejte a přijďte za námi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup