Na stěhování můžete výrazně ušetřit

Jestliže vás čeká stěhování a vy nenosíte po kapsách zrovna hodně peněz, pak není divu, když budete chtít celou akci provést svépomocí, a tak výrazně ušetřit. Když si sjednáte stěhovací služby, vše proběhne perfektně, rychle a bez námahy, ale bude vás to stát nezanedbatelnou sumu peněz. Naopak v situaci, kdy vše zařídíte svépomocí, budete muset zapojit své svaly a nervy, ale výdaje budou minimální.

To první, na co dost možná narazíte, bude, že nemáte dostatečně prostorné vozidlo pro převoz věcí. Ale to vůbec nevadí! Ve skutečnosti se jedná o naprosto zanedbatelný problém, protože ať už potřebujete jakkoli velký automobil, můžete si ho snadno půjčit – kde jinde, než v osvědčené pražské půjčovně dodávek pujcovna-praha9!

vysokozdvizny vozik

Navíc, převážet všechny věci vlastním osobním automobilem by bylo hned z několika hledisek nevýhodné. Museli byste trasu absolvovat hned několikrát. Některé věci by se možná poškodily, a stejně tak by se mohl znečistit anebo poškodit interiér vozidla. A stejně byste do osobního automobilu velké kusy nábytku anebo spotřebiče nedostali, to je jisté.

Pronajmout si vozidlo s dostatečně velkým nákladním prostorem, tím spíše, když ho máte doslova na dosah ruky, je maximálně výhodné. Když si vše důkladně spočítáte, zjistíte, že cena pronájmu za takovou službu je prakticky minimální. A to platí tím spíše, když do ní zahrnete i skoro neomezený počet kilometrů anebo aktuální dálniční známku, která je v pronajatém vozidle automaticky k dispozici.

zemekoule a krabice

Záleží tedy jen na vás, kolikrát a jak daleko se stěhovanými věcmi pojedete, můžete s nimi klidně vyrazit i do zahraničí.

Pro všechny případy vám jistě přijde vhod, že všechna vozidla mají sjednané nejen povinné havarijní pojištění, ale také prémiovou asistenční službu. A to znamená, že se na ně můžete plně spolehnout 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, bez ohledu na to, zda je všední den anebo svátek. Ať už vás na cestě překvapí cokoli, vhodné řešení budete mít vždy po ruce!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup