Vyřešte nouzi skvělou hypotékou!

Nouzi o peníze teď mají skoro všichni. Stačily dva měsíce a svět je vzhůru nohama. Celá řada lidí má potíže vyjít se svými příjmy i za normálních okolností, a co pak v krizi, když je plat zkrácený, anebo vůbec žádný? A špatně jsou na tom i lidé, kterým krize vstoupila do jejich plánů – třeba tím, že potřebují peníze formou hypotéky, jenže jejich příjmy jsou nyní až příliš nízké. Co dělat v takové situaci?

mince ve sklenici (2)

O hypotéku na bydlení anebo na jiné životní potřeby můžete samozřejmě žádat stejně jako jindy, jen je pravděpodobné, že v současnosti budou finanční společnosti mnohem více obezřetné, komu peníze půjčí, a komu nikoli. Pakliže jste měli potíže s příjmy, a tedy i s bonitou i před krizí, pak je dost pravděpodobné, že se nyní ještě více prohloubí. A v takové situaci nemá smysl chodit do banky, protože zde vám bez solidně vycházející bonity peníze nikdo nepůjčí.

Odlišná může být situace v nebankovní společnosti. Ať se obrátíte kamkoli, o vaši bonitu se lidé budou zajímat, tím si můžete být jistí. Povinnost prověřit bonitu žadatele mají poskytovatelé půjček uloženou ze zákona. Takže se jí v žádném případě nevyhnete. Na druhou stranu, záleží na každém jednotlivém poskytovateli, jakým způsobem vaši situaci vyhodnotí. To, co jednomu může vadit, přijme druhý bez výhrad.

mince v poradaci

Jakým způsobem se poskytovatel půjček k vaší žádosti a k vašim možnostem postaví, záleží i na tom, jakou záruku za úvěr poskytnete. Jestliže se rozhodnete pro půjčku, za kterou se ručí nemovitým majetkem, bude mít věřitel jistotu, že o peníze, které do vás vloží, následně nepřijde. A proto bude mnohem vstřícnější a můžete se zde setkat s úspěchem i přesto, že vás jinde odmítli. Proto když vám nabídnou hypotéku bez doložení příjmu oproti ručení nemovitostí, tak neváhejte ani chvíli! Taková příležitost už by se příště nikde jinde nemusela opakovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup