Půjčka pro OSVČ nabídne rychlost a spolehlivost

Jste na začátku podnikatelské dráhy? Nebo už patříte k zavedeným hráčům na trhu a chystáte se expandovat? V každém případě je pravdou, že každý podnikatel už někdy potřeboval půjčku. Mohlo to být na vybavení kanceláře nebo nákupy do dílny, důvodů se jistě najde víc než dost. A konkurence nikdy nespí, jen ten, kdo s ní drží krok, může opravdu uspět. Stačí vyplnit krátký kontaktní formulář a malý provozní úvěr může být realitou ještě dnes. Jak by řekl každý zkušený OSVČ, peníze musí být v oběhu!

podpis smlouvy

Začíná se už na pěti tisících korunách

A kolik si vlastně můžete touto formou půjčit? Jaká částka je zde k dispozici? Výhodou je velmi pestrý výběr, na své si tedy přijde nejen začínající podnikatel, ale také ten, kdo už je v oboru několik let a potřebuje nutně malou finanční injekci. Podmínkou je pouze platné IČ, takže hned poté, co je ověřena klientova totožnost, je možné přistoupit k dalším akcím. Půjčka pro OSVČ je rychlá a naprosto nenáročná.

  • 5 000 Kč je minimální částka, o kterou lze žádat. Využita může být naprosto na cokoliv.
  • 30 000 Kč je tady maximem. Opět platí, že účel půjčky o ničem konkrétním nerozhoduje.
  • Splátkový kalendář si může každý OSVČ nastavit podle osobních preferencí. 7 až 30 dnů.

finance

Peníze budou v bance ještě dnes

Potřebujete rychlé jednání? Platba proběhne vlastně ihned poté, co jsou vyřešeny základní formality, rozhodně nedojde k žádnému zbytečnému zdržení. Půjčka na podnikání může přijít do banky ještě týž den, kdy došlo k jejímu schválení. Od samého začátku máte jasno o tom, kdy bude termín splatnosti, jaký vás čeká úrok a tak podobně. Výhodou je také krátká smlouva, která je zárukou profesionality a férového jednání. Hledáte také řešení přesně na míru vašim podnikatelským potřebám?