Starejte se o milostný život

Milostný život je na začátku vztahu velmi bouřlivý. Po čase se to tak nějak uklidní. Je ovšem velmi důležité, aby si partneři uvědomili, jak je důležité pečovat o svůj milostný život . Po určité době totiž přichází nové povinnosti. Je třeba vyřídit hypotéku na bydlení, zařídit byt, zařídit svatbu, zplodit děti, starat se o děti. Do toho profesní rozvoj a kde je čas na intimitu? Kde zmizela ta vášeň, která provázala začátky každého vztahu?
polibek ženy

Nicméně i když toho máte skutečně hodně, měli byste si uvědomit jednu věc a totiž, že pokud o svůj milostný život nezačnete pečovat, pravděpodobně nezestárnete po boku svého stávajícího partnera či partnerky. Co dělat?
vášeň v tanci

Sežeňte si hlídání na děti a dopřejte si víkend plný sexu. Že babičky nehlídají, není omluva. Buď se domluvte se svými přáteli, nebo si zaplaťte paní na hlídání. v tomto případě je to skutečně velmi žádoucí investice, do které byste měli rozhodně jít. Neměli byste se obávat využívat služeb profesionálních chův. Ve světě je to běžné. Jděte do toho.

milostné hry

Stres snižuje chuť na se

Je pravda, že někdy to není tak docela snadné. Člověk, pokud je vystavený stresu, ztrácí zájem o sex. A bohužel libido nenaskočí ani ve chvíli, kdy jsou vytvořeny podmínky pro příjemné partnerské laškování. Nestyďte se o tom mluvit a hlavně nestyďte se pomoci si podpůrnými prostředky. Někdy mohou pomoci například různé sexuální pomůcky, někdy speciální techniky jako například erotické masáže nebo prodlouženou předehru. Také je možné například vyzkoušet různé podpůrné prostředky, které dokáží podpořit a vyvolat vzrušení. Na trhu naleznete přípravky vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Jen to chce se zajímat o novinky na trhu. Samozřejmě je také důležité dodržovat bezpečné dávkování. Udělejte si čas jenom sami na sebe. Je to velmi důležité.


Posted in Nezařazené