Křížem krážem oceánem

Možností, jak strávit dny volna, je nespočet, cestovní kanceláře se předhání s nabídkami cest nejen po České republice, ale i těmi zahraničními, vybrat si musí i ten nejnáročnější klient, cestovky vám dokáží připravit i dovolenou tzv. na míru a podle vašeho přání. Ten, kdo nechce strávit několik dní na jednom místě ani v jedné zemi, může vyrazit za dobrodružstvím sám, tzv. na vlastní pěst. Ale ne každý je takový dobrodruh, a pokud to finanční možnosti dovolují, zatouží alespoň na těch pár dnů po luxusu a romantice. Tohle všechno plnými doušky náročným klientům umožňují plavby na zaoceánské lodi. 

výletní loď.jpg


Jen si představte, jak odpočíváte na neuvěřitelné velké lodi někde uprostřed oceánu, obklopeni nekonečným mořem a užíváte plnými doušky slunce, kolem vás krouží obsluha a nabízí drink na osvěžení. To není film ani sen, to může být skutečnost. Luxus se zde mísí s romantickými východy a západy slunce přímo na otevřeném moři. Navíc během několika dní projedete spoustu míst, a zemí, večer ulehnete a ráno se probudíte úplně někde jinde. Loď můžete kdykoliv opustit v daném přístavu a poznat tak jeho krásy a zákoutí ať už sami nebo pod vedením a s výkladem zkušeného a znalého průvodce nebo můžete jen tak v klidu strávit den na palubě.


Pro maximální spokojenost klientů jsou lodě luxusně vybaveny, můžete zde navštívit bar, kino, zahrát si v kasinu, nechat se hýčkat v masérském nebo kosmetickém salonu, zacvičit ve fitku nebo vyrazit za nákupy, prostě užíváte den tak, jako byste byli na pevnině. Na lodi také najdete bazény a různé atrakce, které uvítají hlavně děti. Neobvyklé nejsou ani koncerty, hudební či jiná vystoupení nebo silvestrovské oslavy spojené s příchodem nového roku.
turisté na lodi.jpg


Pokud byste si chtěli dopřát nezapomenutelný zážitek, budete si muset do peněženky sáhnout opravdu hluboko, ceny se pohybují od 13 000 Kč za osobu, záleží na délce plavby a poskytovaných službách. Částka za luxusnější plavbu se může vyšplhat až na 100 000 Kč.