Zimní dovolená

Mám ráda slunné dovolené. Pamatuji si, jak jsem jednou se základní školou byla na lyžařském výcviku. A měla to být taková malá zimní dovolená. Představovala jsem si to tak, že budeme nějakou chvíli lyžovat anebo sáňkovat a potom budeme mít opravdu volný celý den. A chtěla jsem se totiž bavit se spolužáky, ne abych někde stále lítala někde na sjezdovce a lámala si nohy. Ano, přesně takhle to dopadlo. Stále jsem sotva na lyžích v životě asi pouhých deset minut a ihned se to stalo. Bohužel neštěstí bylo na světě. A na krásné zimní školní zimní dovolené jsem si zlomila nohu v kotníku. Kdybych vám měla popsat tu bolest, tak bych se ani nedopsala. Takovou ukrutnou bolest jsem vážně nezažila. Nikdy bych nevěřila, že zlomený kotník tak moc bolí. A taky jsem byla opravdu hodně naštvaná, že jsem si hned první den tak škaredě ublížila. Asi mám smůlu, ale to bohužel velmi často. 

 
Tato cesta je můj sen.
 

Měla jsem vlastně celý školní výlet zmařený a musela jsem samozřejmě jet domů. A když mě potom sanitka převážela do naší nemocnice ve městě, celou cestu jsem probrečela. Měla jsem totiž s mou nejlepší kamarádkou, se kterou sedím ve třídě, domluveno, že si budeme užívat společné noci. Chtěly jsme utéct z pokoje a jít sáňkovat po tmě.

V prosinci jedu do Paříže.

Já vím, nic adrenalinového to není, ale my jsme se na to hodně těšily, že bude nějaká zábava. Vždycky jsem se svou nejlepší kamarádkou udělala ráda něco nezákonného, a něco nedovoleného. A o to byla větší sranda. Vždycky jsme ale držely rozumnou míru. Takže utéct někdy večer ven, abychom sáňkovaly bylo docela prima. Jaké zimní dovolené si užíváte vy? Anebo máte raději letní dovolené u moře? A taky máte nějaké sportovní zážitky z nějaké vaší dovolené? Myslím si, že každý člověk má nějaký zážitek v rukávu, který je mu velmi blízký a moc rád ho vypráví. Hlavně na rodinných oslavách.