Na dovolené v Chorvatsku si dokonale odpočinete

Udělejte si pauzu a pořádně si odpočiňte. Vždyť všichni doktoři svorně tvrdí, že aby si člověk dokonale odpočinul, tak by měl od práce vypnout minimálně na tři týdny v kuse. To je minimální délka doby nezbytně nutné k tomu, abyste si mohli vyčistit hlavu, přijít na jiné myšlenky a zkrátka zažít osvěžení ducha i celého těla zmoženého celoroční prací.
kamenité pobřeží

A víte, co je v takovém případě ideální? Vyrazit někam mimo republiku! Protože když budete zůstávat na tomto území, tak vás nějaká práce vždycky dohoní a od pracovních povinností nebudete mít nikdy úplně klid.
Takže ať už patříte k milovníkům aktivního sportu anebo ležení u moře, zvolte si nějakou destinaci mimo Českou republiku, kde vám bude dobře, a kde mimo své hlavy budete moci vypnout také svůj mobilní telefon.
Na Jadran chce jet v létě každý
Ideálním místem, které Češi pro své letní dovolené doslova milují, je Chorvatsko. Evropské pobřeží Středozemního moře oplývá dokonalými krásami mediteránní krajiny, jako jsou oblázkové pláže, azurové moře a nebe bez mráčku. A v příznivých letních teplotách ucítíte všude okolo příjemnou vůni borovic a šplouchání vln.
Chcete-li si tedy parádně odpočinout, a to ještě navíc za příznivou cenu, tak vás jistě nezklame dovolená Chorvatsko autobusem.
vespa na chodníku
Snadno a pohodlně se zde ubytujete, rychle a komfortně sem dojedete
V Chorvatsku vždy velice snadno seženete skvělé ubytování za ještě lepší cenu, a to ať už se rozhodnete stanovat v kempu, bydlet v soukromí anebo si dopřát pohodlí několikahvězdičkového hotelu. Takové ubytování hravě seženete jak na místě, tak z domova skrze cestovní kancelář. Takže vám nic nebrání vyrazit na místo komfortním autobusem, který vás zaveze až přímo na místo, které jste si pro svou letní relaxaci zvolili. Expresní autobusy z Prahy mají zastávky ve všech významných letoviscích jižní Dalmácie.