Pohodlné sedací vaky pro děti i dospělé

Pohodlí je velmi důležité při studiu i obyčejném odpočinku a ne všechny židle nám ho nabídnou, což může způsob snížení efektivity, nepříjemné bolesti zad, ale i neustálou potřebu změny polohy. Špatně zvolené křeslo navíc může poškodit i naše zdraví a to špatným držením těla, které se podepíše na funkčnosti a stabilitě naší páteři. U sedacích vaků tento problém odpadá a to díky přesné poloze, která se vytvaruje dle vámi vybraného úhlu. Vytvarovanou polohu navíc můžete kdykoli změnit a snadno se tak vyhnete bolestem kostí či otlačeným místům. Sedací pytle pro děti jsou navíc velmi lehké a děti je tak mohou přesouvat dle jejich potřeb.

vak se záplatou

Pomáhat jim budou při studiu, čtení, poslouchání muziky, ale i sledování televize. Díky vysoké kvalitě provedení si stále udrží svůj vzhled, ale i potřebné vlastnosti.

Změna barvy podle nálady

Pestrost je pro děti důležitá a často tak hledají nové a zajímavé způsoby, jak si zpestřit běžný den a zlepšit si tak náladu. Často to jsou přitom i maličkosti, mezi které patří nové vyzvánění, netradiční úkol nebo změna interiéru. Poslední zmíněnou možnost jim nabídnou i sedací vaky, které disponují hned dvěma barvami. V případě potřeby tak děti mohou pytel jednoduše obrátit a získat tak novou barvu i lepší pocit při jimi vybrané činnosti. Popruhy, kterými pytle také disponují, jim pomohou zpevnit polohu a vytvořit tak ideální místo pro jakoukoli činnost.

modrý vak

Kvalitní materiál i dvojité prošívání

Pohodlí se také odvíjí od kvality provedení a základním prvkem při výběru by tak měl být materiál, ale i způsob výroby. U nás jsme si toho vědomi a nabízíme tak spojení prvotřídních materiálů, ale i dvojitého prošívání. Výsledné pytle tak nabízí potřebnou odolnost a zároveň jsou pohodlné a příjemné na dotek.