Dovolená v zahraničí

Plánujete dovolenou mimo Českou republiku? Rádi byste se podívali do Slovinska. Je to krásná země s kouzelnou krajinou. Skvělí horský vzduch a překrásně průzračná jezera. Pro milovníky pěší turistiky je to ráj na zemi. Krásné cesty a čistota. Rozhodně je to okouzlující země, která stojí za vidění. Pro ty co mají rádi pejsky a dlouhé procházky je to ráj. Spousta krásných míst k vidění.

krásná příroda

Mi vám nabízíme skvělé ubytování v kempu Slovinsko. Není na to zavzpomínat na dětské období, kdy jste ještě jezdili kempovat s rodiči. To kouzlo spaní ve stanu a po večerech hraní společenských her u svíček. V kempu je možnost se ubytovat ve vlastním stanu nebo v chatkách či pokojích. Můžete si pronajmout i chatu pro více osob jako je Skrytá perla. Je určena pro pět osob a poskytne vám veškerý komfort jako byste byli doma. Má vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout. To je pro návštěvníky, kteří hledají větší komfort. Ti co rádi trampují a stanují, u nás najdou taky místo. Máme vyhrazené místa i pro karavany a obytná auta. Kemp má krásný a čistý areál. Nabízí speciální snídaně z místních surovin. Prodáváme místní výrobky, které si můžete zakoupit na památku nebo příbuzné. Nebo můžete navštívit naši útulnou kavárničku, kde můžete ochutnat naše speciální zákusky.

kempování

Přijďte kempovat k nám a objevovat krásy místní přírody. Užít si čerstvého vzduchu, možnost naučit děti kempovat a stravovat se na plynovém hořáku. Kdo přichystá oběd a kdo připraví stan na spaní. Jen zkušenost se stavěním stanu vaše děti ocení. Kemp je vlídný i ke čtyřnohým mazlíčkům, které můžete vzít sebou. Máme tu dost prostoru, kde se budou moci proběhnout. Děti si vyhrají na dětském hřišti. Budou unavení a večer padnou do spacáku jako malé mrtvolky. V kempu je možnost využití občerstvení a baru. Neváhejte a vydejte se objevovat krásy Slovinska.